ЦНАП Дія Центр

ЦНАП – Дія Центр
Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області

(с.  Білогородка, вул. Володимирська, 33)

У зв’язку із дією воєнного стану в Україні та наявною небезпекою через ймовірність ракетних обстрілів і з метою забезпечення безпечних умов для відвідувачів та працівників повідомляємо, що
надання адміністративних послуг під час повітряної тривоги призупиняється.

Урочисте відкриття Дія Центру відбулося 24 грудня 2021 року за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Дія Центр розташований в окремому приміщенні Білогородської сільської ради, що дає змогу якісного надання адміністративних послуг – велика площа для приймання відвідувачів, зручна зона очікування, змістовна інформаційна база.

У приміщенні Дія Центру наявні інформаційні стенди з необхідною для відвідувачів інформацією, встановлений платіжний термінал, електронна черга для громадян, кулер із водою, безкоштовний Wi-Fi, ігровий куточок для дітей, ведеться відеоспостереження.

Встановлений зручний графік приймання громадян, зокрема робота без перерви на обід.

Центр Дія Білогородської сільської ради працює за наступним графіком:

Пн 9.00 – 17.00

Вт 9.00 – 17.00

Ср 9.00 – 19.30

Чт 9.00 – 17.00

Пт 8.00 – 15.45

Робота в Центрі Дія здійснюється за принципом «Єдиного вікна», тобто приймання документів відбувається виключно через адміністраторів.

Створено змогу отримання максимальної кількості адміністративних послуг в одному місці.

Перелік адміністративних послуг, які надаються в Дія Центрі Білогородської сільської ради:

• видача (обмін) паспортних документів;
  • реєстрація нерухомості;
  • реєстрація бізнесу та громадських формувань;
  • видача відомостей з Державного земельного кадастру;
  • видача дозвільних документів;
  • послуги Пенсійного фонду України;
  • безкоштовна консультація нотаріуса;
  • послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
  • соціальні послуги;
  • земельні послуги;
  • архітектурні послуги;
  • послуги Державної інспекції архітектури та містобудування;
  • послуги Держпродспоживслужби;
  • послуги з реєстрації актів цивільного стану.

Уточнену інформацію щодо порядку отримання адміністративних послуг можна отримати за телефонами:

+380968680095;

+380968681181

Відділ реєстрації місця проживання:

+380936514218

Відділ реєстрації нерухомості та бізнесу:

+380508763051

У представництвах Дія Центру в старостинських округах наразі надаються послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання та видачі відповідних довідок про реєстрацію.

Святопетрівське, вул. Володимирська, 2-б, тел. +380935449724;

Всі інші послуги, зокрема з реєстрації нерухомого майна, бізнесу, актів цивільного стану, будівництва та архітектури, видача дозвільних документів, земельні питання тощо надаються за адресою Дія Центру в селі Білогородка по вул. Володимирська, 33.